Kunduz Uygulamasında Eğitmen Nasıl Olunur- Kunduz Eğitmen

Kunduz Eğitmen Ağı, 48.000’den fazla eğitmene sahip. Bu ağa katılmak ve soru çözümü yaparak öğrencilerin sınava hazırlık sürecine katkıda bulunmak ise çok kolay. Kunduz eğitmen başvurunuzu, Kunduz eğitmen uygulamasını indirerek uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kimler Kunduz Ugulamasında Eğitmen Olabilir?

Üniversite öğrencileri başta olmak üzere, ilgili bölümlerden mezun herkes kunduz uygulamasında eğitmen olmak için başvuru yapabilir. Başvuruda bakılan kriterler genellike ÖSYM sınavlarında yapmış olduğunuz başarılardır.

Peki Kunduz Uygulamasındaki Eğitmenler Ne kadar Kazanmakta?

Kunduz uygulamasında soru çözen eğitmenler çözdükleri soru başına kazanç sağlamaktalardır. Kunduz’da çözdüğünüz soru başına ödeme alınır, soru başı minimum kazanç 1.25₺’dir. Eğitmen grubuna ve performansına bağlı olarak soru başı ortalama kazanç 2,45₺’ye kadar çıkabilmektedir.

Kunduzda soru çözdüğünüz ders, ders başı sorulan soru hacmi ve sistemin ihtiyaçlarına göre kazançlar, hedefler ve ödüller farklılık gösterebilir.

Minumum Çekim Miktarı 50TL’dir. Örneğin Ocak ayında kazanmış olduğunuz 50TL Şubat ayı içerisinde ödeme takvimine göre hesabınıza yatırılmaktadır.

Kunduz Eğitmen Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Başvurunuz incelendikten sonra tarafınıza SMS yoluyla olumlu ya da olumsuz dönüş yapılır. Başvurunuzun sonuçlanma süresi başvuruda bulunduğunuz branşa göre farklılık göstermektedir; lise dersleri ortalama 7 ile 14 gün içinde, ortaokul dersleri 2 ay içinde sonuçlanır

 

Öğrenciler İçin Kunduz İndirim Kodu İçin Tıkla