Kunduz Promosyon Kodu

1 Milyonu aşkın öğrencinin kullandığı Kunduz uygulamasında Geçerli  Promosyon Kodu MELACA199T.Öğrenciler için 2024 yılı boyunca geçerli Aylık ve Dönemlik olmak üzere 2 ayrı indirim kodu tanımlanmaktadır.

Yazımızın devamında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

KUNDUZ DÖNEMLİK PAKETLERDE 300₺

AYLIK PAKETLERDE 125₺ İNDİRİM FIRSATI KAZAN

Detaylı çözülen sorular, canlı dersler, koçluk sistemi ve daha fazlası için sen de Kunduz’a gel.

 

DÖNEMLİK PAKETLERDE GEÇERLİ 300₺ İNDİRİM KODU MELACA300 Dönemlik Paket indiriminden yaralanmak için ödeme kısmında bulunan “İndirim Kodu” kısmına MELACA300 yazarak anında 300₺ indirim elde edebilirsiniz. Daha detaylı açıklama için görselleri inceleyebilirsiniz.

Kunduz İndirim DonemlikKunduz İndirim Kod Dönemlik Paketler

AYLIK PAKETLERDE GEÇERLİ 125₺ İNDİRİM KODU MELACA199T

Aylık Paket İndiriminden yararlanmak için ödeme kısmında bulunan “İndirim Kodu” kısmına MELACA199T  yazarak anında 125₺ indirim elde edebilirsiniz. Detaylı açıklama için görselleri inceleyebilirsiniz.

Kunduz İndirim kod 125TLKunduz İndirim 125TL

 

 

Özellikle 3 milyonu aşkın YKS, LGS, KPSS, ALES sınavlarına hazırlanan öğrencilerin tüm sorularına çözüm sağlamaktadır. Üstelik çözümler sadece 15 dakika içinde ve detaylı bir şekilde gelmektedir.

Kunduz Premium İçerik ile,  5. sınıf düzeyinden itibaren istediğiniz her düzeyde sınırsız soru sorma imkanına sahip olursunuz.  Ayrıca müfredatınıza uygun 15.000 dakikadan fazla konu anlatımı ve 20.000’den fazla ünite  tarama testine erişebilirsiniz.

Türkiye genelinde online olarak düzenlenen deneme sınavlarına satın almış olduğunuz Kunduz promosyon kodunu kullanarak katılabilirsiniz. Bu şekilde sınav tecrübenizi geliştirip bilgi düzeyinizi test edebilirsiniz. Ayrıca eksik olduğunuz konuları kolaylıkla tespit edip o konulara yoğunlaşabilirsiniz.

Rakiplerinden birkaç adım daha ilerde olmak için sen de Kunduz dünyasını keşfet.

 

Kunduz güncel paket ve fiyatlandırmalar için;  https://kunduz.com/tr_tr/paketler/

Android Cihazlar İçin; GOOGLE PLAY TIKLA GİT

APPLE / IOS Cihazlar için; APPLE STORE TIKLA GİT

Daha detaylı bilgi almak için https://kunduzindirim.com/kunduz-uygulamasi/ adresine bekleriz.